Jaką drogą nasz dzieciak dotarł do drużyny piłki nożnej

Mój mały chłopiec okazał się być wybitnie zdolny. od małego intrygował się rozgrywkami grupowymi, jednakowoż futbol okazał się dla niego hobby. Mknie nadzwyczaj zgrabnie podczas meczów, a na dodatek ma wspaniałego cela i po wielokroć atakuje piłkę. Radowaliśmy się, iż posiada on swoje zainteresowanie, jednak zarazem byliśmy pewni, że winien je ciągle kształtować. Zaniechany dryg to wielka strata. Już mentor w-fu dostrzegł, iż Jacek świetnie uprawia nogę stąd możemy nasze dziecko posłać do drużyny. Zarekomendował nam wstąpienie na witrynę skauting piłkarski http://concept4soccerpoland.com/pl/skauting, ponieważ instytucja Concept 4 Soccer organizuje skauting piłkarski. Jest to odmiana rekonesansu w toku gry w piłkę, dzięki czemu młody wybitny piłkarz dostaje sposobność ażeby dostać się do lepszej ekipy piłkarskiej. Wyczytaliśmy, że testy piłkarskie ogląda skaut piłkarski a dodatkowo typuje najwybitniejszych zawodników. Mój syn wyśmienicie zdołałby się w tej analizie sprawdzić, toteż wybraliśmy się na skauting. Instytucja oferująca skauting piłkarski była najbardziej atrakcyjną, która wierzy w małoletnich futbolistów jak i również dostarcza piłkarzom szansę współpracowania z profesjonalnymi zawodnikami w Polsce albo za granicą.

Zapisaliśmy dziecko na obozy piłkarskie

Skauting miał się odbyć na celowo zaprojektowanym szkoleniu w Portugalii przez firmę Concept 4 Soccer. Co więcej organizacja organizuje tanie obozy piłkarskie, dlatego nie płaciliśmy wiele za szkolenie. Na witrynie internetowej super obozy piłkarskie zdołaliśmy wyczytać jak organizowane są etapy szkolenia w piłce nożnej a dodatkowo pooglądaliśmy opiekunów szkolenia. Wszyscy pracownicy w spółce są kompetentni oraz współpracują z rozlicznymi instytucjami futbolowymi. Nasz synek pojechał na szkolenia piłkarskie , które trwały 14 dni do Hiszpanii. Został wartościowo zaopiniowany przez skauta piłkarskiego a w wyniku tego może być zapisany do ekipy europejskiej klasy dla nastoletnich piłkarzy.

Obozy piłkarskie to baza do późniejszego rozwoju

Zdaliśmy sobie sprawę jakże istotne okazuje się posyłanie naszego syna na ponowne obozy piłkarskie. Skutkiem tego ostatnio również był w Niemczech i szkolił się z profesjonalną drużyną. Niebawem wyrusza na następny turniej po czym dobrnie na ponowne etapy szkolenia w piłce nożnej. Myślimy, że może to być najlepsza alternatywa zaś nasz pierworodny będzie stanie się uczyć. Wydaje się niesłychanie uradowany a dodatkowo niejednokrotnie dziękował nam za fakt, iż postanowiliśmy o sportowej karierze syna.